Patyczki są dobre do budowy gnizada cytologię rób wyłącznie szczoteczką.

Zadbaj o siebie!!

Chcę dzielić się z Wami tym, co dobrego w życiu mnie spotyka.  Przez ostatni czas przekonałam się jeszcze mocniej o tym, że im bardziej otworzymy się do ludzi - tym więcej osób podzieli się z nami swoimi doświadczeniami. A w doświadczeniach jest moc, jest mądrość jest siła. Tak samo jak w szczerej rozmowie.

Ja ze swojej strony obiecuję, że swoimi doświadczeniami będę się dzielić - jeśli choć jedna osoba weźmie z tego coś dla siebie; nakrzyczy na lekarza, że cytologia ma być szczoteczką a nie patyczkiem; pójdzie porozmawiać szczerze ze swoim chorym znajomym; znajdzie siłę do swojej własnej walki -  będę szcześliwa!

 

 

22.09.2018

Wiewióra zaczyna pisać bloga  :)

Wszystkich zainteresowanych najświeższymi informacjami zapraszam na mojego bloga:

www.wiewiorawygrywazrakiem.blox.pl

 

7.09.2018

Od momentu kiedy stworzyłam tą stronę mija właśnie 10 dni, a ja mam wrażenie, że czas przyspieszył niesamowicie i minęły tygodnie, jeśli nie miesiące.

Ilość słów wsparcia, otuchy, chęci pomocy, która do mnie dotarła przekroczyła moje wszelkie wyobrażenia - a Ci, którzy mnie znają wiedzą, że wyobraźnię mam bardzo bujną :D Cudownie było porozmawiać ze starymi znajomymi i z tymi, którzy są ze mną od pocztku mojej walki. Jesteście niesamowici <3 <3 <3 W związku z licznymi zaproszeniami na kawę, wspólne wyjazdy (w góry, kajaki czy do odkegłych krajów) zaczynam się martwić, że nie tylko muszę ostatecznie pokonać raka, ale jednocześnie dożyć minimum do 133 roku życia! Dziękuję <3

 

Chciałam Wam też pokazać część grupy cudownych ludzi, którzy w ostatnią niedzielę biegli w Warszawa Business Run 2018 pod hasłem Wiewióry! Niestety nie mam na zdjęciach wszystkich, ale każdy z nich jest moim bohaterem!! Sześć wiewiórkowych drużyn przebiegło łacznie 126 kilometrów!!!! Emocje były takie, że czułam się jakbym sama przemierzała te kilometry! W przyszłym roku stawiam się na linii startu z Wami!!! Dziekuję Wam bardzo!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

­

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

gallery/bieg